Skip to main content

Archief

Agenda

2024

25 januari 2024, 12.30u
Sint Paulus Bekering, Capelle aan den IJssel
M.C. De Jong: Regen & Schmerz (uit Sechs Fantasiestücke für Violine und Orgel); E. Ysaÿe: Obsession & Malinconia (uit Sonate II); J.S. Bach: Sonate in G, BWV 1019; B. Bartók: Roemeense Volksdansen; M.C. De Jong: Melancholie & Freude (uit Sechs Fantasiestücke für Violine und Orgel)
Met Adriaan Hoek, orgel

21 januari 2024, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Cantate BWV 156, Ich steh mit einem Fuss (viool 1)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Jos Vermunt

9 januari 2024, 15.30-16.30u
Nieuwjaarsreceptie Gemeente Rotterdam (besloten)
Met Adriaan Hoek, piano

2023

17 december 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
C. Ph. E. Bach: Magnificat in D 
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

16 december 2023, 19.30u
Kerstconcert NMSA

19 november 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Cantate BWV 26 
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

18 november 2023, 20.15u
Citykerk Het Steiger, Rotterdam
Mendelssohn: Elias (viool 1)
Met Collegium Delft en Toonkunst Rotterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

11 november 2023, 20.00u
Broedergemeente, Zeist
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

10 november 2023, 20.00u
Waalse Kerk, Amsterdam
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

8, 9 en 10 november 2023
Waalse Kerk, Amsterdam
Opnames Ars Musica voor Channel Classics Records (besloten)

4 november 2023, 20.00u
Grote Kerk, Maassluis
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

3 november 2023, 20.00u
St. Janskerk, Gouda
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

1 november 2023, 20.15u
Laurenskerk, Rotterdam
Poulenc: Orgelconcert; Duruflé: Requiem
Met Laurens Vocaal, Hayo Boerema (orgel) en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

28 oktober 2023, 20.00u
Energiehuis, Dordrecht
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

27 oktober 2023, 20.00u
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

15 oktober 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Cantate BWV 48 (viool 1)
Met Laurensorkest en Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

14 oktober 2023, 20.00u
De Burgwal, Kampen
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

13 oktober 2023, 20.00u
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

11 oktober 2023, 10.00u en 11.30u
Schoolconcerten (besloten)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden 

7 oktober 2023, 20.00u
Augustijnenkerk, Dordrecht
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

6 oktober 2023; 20.00u
Nieuwe Jeruzalemkerk, Emmeloord
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

30 september 2023, 20.00u
Goede Rede, Almere
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

30 september 2023, 15.30u
Oosterkerk, Hoorn
Beethoven: Ouverture Die Geschöpfe des Prometheus; Mozart: Introïtus uit Requiem; Mendelssohn: Kyrie in d; Mendelssohn: Wer nun den lieben Gott lässt walten; C. Shaw: And the Swallow; Mendelssohn: Symfonie No. 1 (uit het hoofd); Mendelssohn: Strijkerssymfonie No. 10 (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

29 september 2023, 12.30u
Broedergemeente, Zeist
Lunchpauzeconcert (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

26 augustus 2023, 20.00u
Het Waaltje, Ridderkerk
Klassiek op de Waal (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

25 augustus 2023, 20.00u
Raadhuisplein, Barneveld
Raadhuispleinconcert (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

21 juni 2023, 20.15u
Burgerzaal, Stadhuis Rotterdam
Stanley: Concert opus 10/4; Mozart: Langsamer Satz und dreistimmige Fuge, KV 404-1; CPE Bach: Orgelconcert in G, WQ 34; Mozart: Kerksonates, KV 244 en KV 336; Haydn: Flötenuhrstücke; Verrips: Concert voor orgel en strijkorkest
Met Camerata Delft en Adriaan Hoek
https://stadsmuziek.nl/concert/organo-concertante/?fbclid=IwAR3bUIY2HU7WOVM_wKNzNsTJidIo3rn0KGe-ioD-k8wP1Ntz77JkSl0v13w

27 mei 2023, 19.30u
Grote Kerk, Hasselt
Met Ars Musica

21 mei 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 11, Lobet Gott in seinen Reichen (Himmelfahrtsoratorium) (viool)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

27 april 2023, 20.00u
Ana Salon CSO Ada Ankara, Turkije
Haydn: Symfonie No. 26 “Lamentazione”; Mozart: Vioolconcert no. 5; Holst: St. Paul’s Suite; Mozart: Symfonie No. 29 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Darragh Morgan

23 april 2023, 19.00u
Trinitatiskapel, Dordrecht
Met DKO

2 april 2023, 10.30u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

27 maart 2023, 19.30u
Grote Zaal De Doelen, Rotterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion
Met Collegium Delft en Toonkunst Rotterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

19 maart 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Mendelssohn: Christe des Lamm Gottes & Verleih uns Frieden (viool)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

4 maart 2023, 20.30u
Prinsekerk, Rotterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion (delen)
Met Collegium Delft en Toonkunst Rotterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

2 maart 2023, 17.30u
Station, Rotterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion (delen) (aanvoerder)
Met Collegium Delft en Toonkunst Rotterdam o.l.v. Maria van Nieukerken

19 februari 2023, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 23, Du wahrer Gott und Davidssohn (viool)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

10 februari 2023, 20.00u
Dorpskerk, Voorschoten
Met Collegium Delft (viool)

2022

29 december 2022, 18.00u
HBS, Rotterdam
Silvestrov, Richter
Met DoelenEnsemble

24 december 2022, 19.30u
Marekerk, Leiden
Kerstnachtmis o.l.v. Adriaan Hoek

18 december 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 147, Herz und Mund und Tat und Leben (viool)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

6 december 2022, 15.00u
Corn Exchange, Cambridge, UK
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Adrian Butterfield

4 december 2022, 15.00u
Vinehall School, Robertsbridge, UK
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Adrian Butterfield

26 november 2022, 20.00u
St. Jacobskerk, Vlissingen
J.S. Bach: Cantate BWV 1; Cantate BWV 140; Cantate BWV 211
Met TY Zeeuws Kamerorkest o.l.v. Pim Overduin

20 november 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 140, Wachet auf, ruft uns die Stimme (viool)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

19 november 2022, 20.00u
Bethelkerk, Vlaardingen
K. Jenkins: The Armed Man (viool 1)
Met Collegium Delft en Toonkunstkoor Schiedam o.l.v. Arjoena Soerjadi

12 november 2022, 20.00u
Agneskerk, Den Haag
Vasks, Pärt (viool 1)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

29 oktober 2022, 20.00h
Sionskerk, Terschuur
Bach e.a.
Met Bas de Vroome

23 oktober 2022, 15.00u
The Great Hall, Malvern College, Malvern (UK)
Bach: Concerto for Oboe & Violin; Britten: Simple Symphony; Holst: St Paul’s Suite; Elgar: Elegy; Vaughain Williams: Concerto Grosso (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Darragh Morgan
https://www.malvern-theatres.co.uk/whats-on/autumn-malvern-european-union-chamber-orchestra/?fbclid=IwAR2TMk-ApwBMRBiavvCk1yPUYMje1ItQlYhdxzF8SSPWFLijrIz7n03FdW4

22 oktober 2022, 19.30u
St Chad’s Church, Shrewsbury
Bach: Concerto for Oboe & Violin; Britten: Simple Symphony; Holst: St Paul’s Suite; Elgar: Elegy; Vaughain Williams: Concerto Grosso (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Darragh Morgan

16 oktober 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 96, Herr Christ, der einge Gottessohn (viool 1)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

24 september 2022, 18.00-20.30u
Festival September Me, Flint Theater, Amersfoort
Dinner concert “I Wish the World could Hear This”, muziek van Aftab Darvishi (altviool)
Met DoelenEnsemble

18 september 2022
Elgar: Serenade in e; Haydn: Celloconcert No. 1 in C; Dvorak: Two Walzes op. 54; Mozart: Divertimento in D KV 251 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Sheku Kanneh-Mason o.l.v. Hans-Peter Hofmann

17 september 2022, 19.30u
Octagon Theatre, Yeovil (UK)
Elgar: Serenade in e; Haydn: Celloconcert No. 2 in D; Dvorak: Two Walzes op. 54; Mozart: Divertimento in D KV 251 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Sheku Kanneh-Mason o.l.v. Hans-Peter Hofmann

16 september 2022, 19.00u
St. James’ Church, Taunton (UK)
Elgar: Serenade in e; Dvorak: Two Walzes op. 54; Mozart: Divertimento in D KV 136; Vivaldi: Four Seasons (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Hans-Peter Hofmann

26 augustus 2022, 20.00u
Raadhuisplein, Barneveld
Raadhuispleinconcert
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

29 juni 2022, 20.15u
Bergsingelkerk, Rotterdam
Heather Pinkham: Celloconcert (wereldpremière); Nuït (altviool)
Met DoelenEnsemble en Maya Fridman

19 juni 2022, 19.30u
EYE Filmmuseum, Amsterdam
Voorstelling studenten Toegepaste Compositie, Hogeschool voor de Kunsten, Utrecht
Met Keuris Ensemble (viool, altviool)

27 mei 2022, 19.30u
Wilthsire Music Centre, Bradford on Avond (UK)
Vivaldi: Concert voor twee Violen in a; Mozart: Divertimento in D KV 136; Bach: Concert voor hobo en viool in c; Händel: Concerto Grosso Op. 6 No. 7 in Bes; Mozart: Serenade in c KV 406 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Hans-Peter Hofmann

26 mei 2022, 19.30u
St. James Church, Taunton (UK)
Vivaldi: Concert voor twee Violen in a; Mozart: Divertimento in D KV 136; Pachelbel: Canon in D; Bach: Concert voor hobo en viool in c; Händel: Concerto Grosso Op. 6 No. 7 in Bes; Mozart: Serenade in c KV 406 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Hans-Peter Hofmann

25 mei 2022, 19.30u
Octagon Theatre, Yeovil (UK)
Vivaldi: Concert voor twee Violen in a; Mozart: Divertimento in D KV 136; Bach: Concert voor hobo en viool in c; Händel: Concerto Grosso Op. 6 No. 7 in Bes; Mozart: Serenade in c KV 406 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Hans-Peter Hofmann

15 mei 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Mis in G BWV 235 (viool)
Met Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

10 mei 2022, 12.30u
Oude Jeroenskerk, Noordwijk
J.S. Bach: Sonate No. 6 in G BWV 1019 delen 1 en 2; Rheinberger: Ouverture op. 150/6, Andriessen: Riddles voor soloviool; orgelsolo
Met Adriaan Hoek (orgel)

18 april 2022, 16.00u
Hertz-zaal, TivoliVredenburg, Utrecht
J.S. Bach/Niek Idelenburg: Zapp Mattheus (viool 2, orkest 2)
Met Holland Opera/Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

18 april 2022, 14.00u
Hertz-zaal, TivoliVredenburg, Utrecht
J.S. Bach/Niek Idelenburg: Zapp Mattheus (viool 2, orkest 2)
Met Holland Opera/Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

17 april 2022, 13.30u
Grote Zaal, Muziekgebouw aan het IJ, Amsterdam
J.S. Bach/Niek Idelenburg: Zapp Mattheus (viool 2, orkest 2)
Met Holland Opera/Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

16 april 2022, 16.00u
De Veerensmederij, Amersfoort try-out
J.S. Bach/Niek Idelenburg: Zapp Mattheus (viool 2, orkest 2)
Met Holland Opera/Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

8 april 2022, 19.30h
St. George’s Hall, Bradford, UK
Holst: A Moorside Suite; Mozart: Concert voor piano en orkest KV 414; Grieg: Two Elegiac Melodies op. 34; Haydn: Symfonie No. 57 in D (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Martin Roscoe* o.l.v. Darragh Morgan
* George Todică vervangt Martin Roscoe

6 april 2022, 19.00u
Great Hall of Oundle School, Oundle, UK
Volkslied van Oekraïne; Holst: A Moorside Suite; Lysenko: A Prayer for Ukraine; Mozart: Concert voor hoorn en orkest KV 495; Grieg: Two Elegiac Melodies op. 34; Haydn: Symfonie No. 57 in D (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Annemarie Federle o.l.v. Darragh Morgan

5 april 2022, 19.30u
Town Hall, Reading, UK
Vivaldi: Concert voor viool in a Op. 4 No. 4 RV 357; Mozart: Divertimento KV 136 in D; Bach: Concert voor viool en hobo in d; Holst: A Moorside Suite; Grieg: Two Elegiac Melodies op. 34; Bartok: Roemeense Volksdansen (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Chris O’Neal* o.l.v. Darragh Morgan
* Chris O’Neal vervangt Alex Harmon

2 april 2022, 20.00u
J.S. Bach: Johannes Passion (aanvoerder viool 2)
Met HSO o.l.v. Johan Sonneveld

26 maart 2022, 20.00u
J.S. Bach: Johannes Passion (aanvoerder viool 2)
Met HSO o.l.v. Johan Sonneveld

20 maart 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Cantate Nach dir Herr, verlanget mich, BWV 150 (aanvoerder viool 2)
Met Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

20 maart 2022, 16.15u
Balzaal, Wereldmuseum, Rotterdam
Holst: St. Paul’s Suite; O. Balci: Concertino voor kemençe; S. Maessen: Concert voor kemençe (première); Grieg: Holberg Suite (viool 1)
Met Sinfonia Rotterdam en Sercan Halili o.l.v. Ender Sakpinar

19 maart 2022, 19.30u
Jurriaanse Zaal, de Doelen, Rotterdam
Holst: St. Paul’s Suite; O. Balci: Concertino voor kemençe; S. Maessen: Concert voor kemençe (première); Grieg: Holberg Suite (viool 1)
Met Sinfonia Rotterdam en Sercan Halili o.l.v. Ender Sakpinar

18 maart 2022, 20.15u
Nieuwe Kerk, Den Haag
Holst: St. Paul’s Suite; O. Balci: Concertino voor kemençe; S. Maessen: Concert voor kemençe (première); Grieg: Holberg Suite (viool 1)
Met Sinfonia Rotterdam en Sercan Halili o.l.v. Ender Sakpinar

20 februari 2022, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate BWV 181 (viool 1)
Met Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

17 februari 2022, 20.15u
Jurriaanse Zaal, de Doelen, Rotterdam
Ketting: Quodlibet; Bach/Strawinsky: Prelude; Strawinsky: Double Canon; Knussen: Upon One Note; Knussen: Reflection; Feldman: De Kooning; E. Schönberger: Gezien Hercules Segers (altviool)
Met DoelenEnsemble o.l.v. Arie van Beek

31 januari 2022, 16.00-18.15u
Grote Zaal, de Doelen, Rotterdam
Roukens: Visions at Sea (altviool)
Opname Radio 4
Met DoelenEnsemble o.l.v. Maarten van Veen

16 januari 2022, 19.00u – livestream
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate 124 (viool 2)
Met Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

2021

14 december, 20.00u – livestream
HBS New Grounds, Rotterdam
Programma MusicSlam (viool)
Met DoelenEnsemble

12 december 2021, 16.30u – afgezegd wegens coronamaatregelen
De Duif, Amsterdam
J.S. Bach: Weinachtsoratorium Cantates 1, 3, 5, 6 (concertmeester)
Met Dudok Ensemble o.l.v. Anthony Scheffer

11 december 2021, 16.30u – afgezegd wegens coronamaatregelen
Grote Kerk, Hilversum
J.S. Bach: Weinachtsoratorium Cantates 1, 3, 5, 6 (concertmeester)
Met Dudok Ensemble o.l.v. Anthony Scheffer

26 november 2021, 20.00u – afgezegd 
Bergkerk, Deventer
J.S. Bach: Sonate voor viool en orgel No. 6 in G BWV 1019; Rheinberger: Adagio en Fuga; L. Andriessen: Raadsels voor soloviool
Met Bas de Vroome, orgel

6 november 2021, 14.00u
November Music
‘s-Hertogenbosch, Huis73
Eastman: Femenine (altviool)
Met DoelenEnsemble

4 november 2021, 8.00u – besloten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Zappa: Cletus Awreetus-Awrightus; Sting: Angel Eyes, Billie Eilish: No Time to Die (viool)
Met DoelenEnsemble

3 november 2021, 20.15u
Grote Zaal, de Doelen, Rotterdam
Eastman: Femenine (altviool)
Met DoelenEnsemble

29 oktober 2021, 12.30u – besloten
Albeda College, Spijkenisse
Zappa: Cletus Awreetus-Awrightus; Sting: Angel Eyes, Billie Eilish: No Time to Die (viool)
Met DoelenEnsemble

25 oktober 2021, 13.30u – besloten
Jeugdtheater Hofplein, Rotterdam
Zappa: Cletus Awreetus-Awrightus; Sting: Angel Eyes, Billie Eilish: No Time to Die (viool)
Met DoelenEnsemble

17 oktober 2021, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Cantate Schmücke Dich, O Liebe Seele BWV 180 (viool 2)
Met Laurenscantorij/-orkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

16 oktober 2021, 20.00u
Lebuinuskerk, Deventer
Sweelinck: Ballo del Granduca; Roukens: Visions at Sea; Sweelinck: Six Variations SwWV 324) (altviool)
Met DoelenEnsemble en Vincent Bijlo

10 oktober 2021, 19.30u
Octagon Theatre, Yeovil (VK)
Holst: St. Paul’s Suite; Mozart: Pianoconcert in C KV 415; Fauré: Nocturne op. 57; Tsjaikovsky: Serenade voor strijkers op. 48 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Dominic Degavino o.l.v. Darragh Morgan

9 oktober 2021, 19.30u
Arts Centre, Stamford (VK)
Holst: St. Paul’s Suite; Mozart: Pianoconcert in A KV 414; Fauré: Nocturne op. 57; Tsjaikovsky: Serenade voor strijkers op. 48 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Geoffrey Govier o.l.v. Darragh Morgan

8 oktober 2021, 19.00u
White Rock Theatre, Hastings (VK)
Holst: St. Paul’s Suite; Mozart: Pianoconcert in A KV 488; Fauré: Nocturne op. 57; Tsjaikovsky: Serenade voor strijkers op. 48 (viool 1)
Met European Union Chamber Orchestra en Maxim Kinasov o.l.v. Darragh Morgan

2 oktober 2021, 21.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

2 oktober 2021, 19.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

2 oktober 2021, 15.30u
Kunsthal, Rotterdam
Saint-Saëns: Carnaval des Animaux (altviool)
Met DoelenEnsemble

2 oktober 2021, 11.00u
Kunsthal, Rotterdam
Saint-Saëns: Carnaval des Animaux (altviool)
Met DoelenEnsemble

1 oktober 2021, 21.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

1 oktober 2021, 19.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

26 september 2021, 14.30u
Prinsenhof, Delft
Elgar: Nursery Suite; Elgar: Spanish Serenade; Bizet: Jeux d’Enfants; Saint-Saëns: Mon coeur s’ouvre à ta voix; Debussy: Beau Soir; Quilter: Come Away Death; Holst: Jig uit St. Paul’s Suite (primarius)
Met Conforto Ensemble

25 september, 21.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

25 september, 19.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

24 september, 21.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

24 september, 19.00u
HBS, ‘s-Gravendijkwal 48, Rotterdam
James Tenney: In a Large, Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

16 september 2021, 20.00u (verplaatst van 10 september 2020 wegens coronamaatregelen)
“Streken van Nu”
Nieuwe Kerk, Delft
Luca Natali Stradivari: Il Re è Morto (Nederlandse première); Reza Nakisa: Labyrinth voor soloaltviool (wereldpremière); L. Andriessen: Riddles voor soloviool; Korngold: suite voor viool en piano Much Ado about Nothing; Lili Boulanger: Nocturne voor viool en piano
Met Jelger Blanken, piano

Stichting Kerkconcerten Delft heeft de wens om jonge, veelbelovende musici een podium te geven om hun droomprogramma uit te voeren, en om het publiek onvergetelijke muzikale ervaringen te bieden. Deze twee doelen komen op deze bijzondere avond samen: de jonge, veelbelovende (alt)violiste Marijke Schaap speelt een uniek programma in de Nieuwe Kerk te Delft. Tijdens dit concert zullen een aantal composities, onder andere geschreven door Luca Natali Stradivari (de laatste nazaat van de beroemde vioolbouwer Stradivarius) en Reza Nakisa (die samen met Marijke aan een compositie voor soloalt werkte), in première gaan.
Mede door sponsering van de Rabobank, via de Rabobank Clubsupport Actie, kan dit concert doorgang vinden. Stichting Kerkconcerten Delft wil iedereen bedanken die dit initiatief gesteund heeft: er is een bedrag van € 1.050,78 opgehaald!
Tot slot het woord aan Marijke: “Al jaren heb ik een grote droom: een samenhangend, goed uitgedacht en uitgewerkt kamermuziekprogramma samenstellen dat bestaat uit relatief onbekende, modernere werken en dat gecentreerd is rondom mijn vakgebieden viool, altviool en Italiaans. Ik heb altijd een voorliefde gehad voor onbekend, modern werk: er is zoveel interessants geschreven buiten “de Canon”, en hedendaagse componisten hebben vaak fantastische ideeën! Jarenlang bleef het een stille wens, totdat ik bij toeval twee mensen ontmoette. De eerste was een jonge componist die tot de verbeelding spreekt: het was de laatste nazaat van de beroemde vioolbouwer Stradivarius, Luca Natali Stradivari, die – net als zijn beroemde voorvader – in Cremona woont. Toen ik weer in Nederland was, zocht ik contact met muziekuitgeverij Donemus, en zij publiceerden zijn complete oeuvre. Kort daarna benaderde een andere Donemuscomponist me, Reza Nakisa, en we werkten met veel plezier aan “Labyrint” voor soloaltviool, dat hij aan me opdroeg. Inmiddels bespeel ik een oud Italiaans instrument, en zo is de cirkel rond! Met veel plezier combineer ik het werk van deze twee componisten in één gevarieerd programma met muziek uit alle windstreken, om dat uit te voeren met en voor muzikale vrienden.”

15 september 2021, 20.00u
De Goede Rede, Almere
Elgar: Nursery Suite; Elgar: Spanish Serenade; Bizet: Jeux d’Enfants; Saint-Saëns: Mon coeur s’ouvre à ta voix; Debussy: Beau Soir; Quilter: Come Away Death; Holst: Jig uit St. Paul’s Suite (primarius)
Met Conforto Ensemble

29 t/m 31 juli 2021, tijd n.t.b. – gecanceld wegens coronamaatregelen
King’s Lynn
European Union Chamber Orchestra

9 juli 2021, 13.00u
Goede Rede, Almere
Elgar: Nursery Suite; Debussy: Beau Soir; Saint-Saëns: Mon coeur s’ouvre à ta voix; Bizet: Jeux d’Enfants (primarius)
Met Conforto Ensemble

26 juni 2021, 19.30u – gecanceld wegens coronamaatregelen
Nieuwe Kerk, Den Haag
Bach: Johannes Passion (viool 1)
Met Dordrechts KamerOrkest

7 mei, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
De Goede Rede, Almere
Programma n.t.b. (primarius)
Met Conforto Ensemble

24 april 2021, avond (tijd n.t.b.) – uitgesteld wegens coronamaatregelen
De Morgenster, Hilversum
Programma n.t.b. (primarius)
Met Conforto Ensemble

23 april 2021, avond (tijd n.t.b.) – uitgesteld wegens coronamaatregelen
Oudshoornse Kerk, Alphen aan den Rijn
Programma n.t.b. (primarius)
Met Conforto Ensemble

11 april 2021, 17.00u
Hooglandse Kerk, Leiden
Graupner: In Jesu hab ich Trost und Frieden, GWV 1131/44
Livestream o.l.v. Gilles Michels

4 t/m 8/9 april 2021 – afgelast wegens coronamaatregelen
Tournee Malta
Programma n.t.b.
Met European Union Chamber Orchestra

3 april 2021, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
De Duif, Amsterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met Dudok Ensemble Hilversum e.a.

28 maart 2021, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
O.L.V.-Kerk, Bilthoven
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met Dudok Ensemble Hilversum e.a.

27 maart 2021, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
Hilversum
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met Dudok Ensemble Hilversum e.a.

20 maart 2021, 20.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Den Haag
J.S. Bach: Johannes Passion (altviool)
Met DKO Baroque en ACVA

8 t/m 14 maart – afgelast wegens coronamaatregelen
Tournee Engeland
Programma n.t.b.
Met European Union Chamber Orchestra

12 maart 2021, 20.00u
HBS, Rotterdam
Julius Eastman: Femenine
Met DoelenEnsemble

12 maart 2021, 19.30u – afgelast wegens coronamaatregelen
Gouda
J.S. Bach: Matthäus Passion (altviool)
Met DKO Baroque en Toonkunstkoor Gouda

10 februari 2021, 20.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
Stichting Goede Reden Concerten, Almere
Programma n.t.b.
Met Conforto Ensemble (primarius)
https://www.goederedeconcerten.nl/evenementen/ensemble- conforto/

2020

20 december 2020, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
Dudok Ensemble (concertmeester)

13 december 2020, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
Dudok Ensemble (concertmeester)

28 november 2020, 21.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

28 november 2020, 19.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

26 november 2020, 21.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

26 november 2020, 19.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

21 november 2020, 21.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

21 november 2020, 19.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

19 november 2020, 21.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

19 november 2020, 19.00u – uitgesteld wegens coronamaatregelen
HBS Gebouw, Rotterdam
James Tenney: In a Large Open Space (altviool)
Met DoelenEnsemble

30 oktober 2020, 20.30u
Oudshoornse Kerk, Alphen aan den Rijn
Elgar, Bax, Holst, Quilter
Met Conforto Ensemble (primarius)

14 t/m 17 oktober 2020 – afgelast wegens coronamaatregelen
Tournee Malta
Programma n.t.b.
Met European Union Chamber Orchestra

5 t/m 12 oktober 2020 – afgelast wegens coronamaatregelen
Tournee Engeland
Programma n.t.b.
Met European Union Chamber Orchestra

20 september 2020, 19.00u
Laurenskerk Rotterdam
J.S. Bach: Cantate 51 “Jauchzet Gott in allen Landen”, BWV 51
Met Laurensorkest/Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

17 september 2020, 20.00u – verplaatst naar 2021 wegens coronamaatregelen
“Streken van Nu”
Nieuwe Kerk, Delft
Programma: premières van Luca Natali Stradivari en Reza Nakisa; n.t.b.
Met Jelger Blanken, Bas de Vroome, Luca Natali Stradivari

Stichting Kerkconcerten Delft heeft de wens om jonge, veelbelovende musici een podium te geven om hun droomprogramma uit te voeren, en om het publiek onvergetelijke muzikale ervaringen te bieden. Deze twee doelen komen op deze bijzondere avond samen: de jonge, veelbelovende (alt)violiste Marijke Schaap speelt een uniek programma in de Nieuwe Kerk te Delft. Tijdens dit concert zullen een aantal composities, onder andere geschreven door Luca Natali Stradivari (de laatste nazaat van de beroemde vioolbouwer Stradivarius) en Reza Nakisa (die samen met Marijke aan een compositie voor soloalt werkte), in première gaan.
Mede door sponsering van de Rabobank, via de Rabobank Clubsupport Actie, kan dit concert doorgang vinden. Stichting Kerkconcerten Delft wil iedereen bedanken die dit initiatief gesteund heeft: er is een bedrag van € 1.050,78 opgehaald!

Tot slot het woord aan Marijke: “Al jaren heb ik een grote droom: een samenhangend, goed uitgedacht en uitgewerkt kamermuziekprogramma samenstellen dat bestaat uit relatief onbekende, modernere werken en dat gecentreerd is rondom mijn vakgebieden viool, altviool en Italiaans. Ik heb altijd een voorliefde gehad voor onbekend, modern werk: er is zoveel interessants geschreven buiten “de Canon”, en hedendaagse componisten hebben vaak fantastische ideeën! Jarenlang bleef het een stille wens, totdat ik bij toeval twee mensen ontmoette. De eerste was een jonge componist die tot de verbeelding spreekt: het was de laatste nazaat van de beroemde vioolbouwer Stradivarius, Luca Natali Stradivari, die – net als zijn beroemde voorvader – in Cremona woont. Toen ik weer in Nederland was, zocht ik contact met muziekuitgeverij Donemus, en zij publiceerden zijn complete oeuvre. Kort daarna benaderde een andere Donemuscomponist me, Reza Nakisa, en we werkten met veel plezier aan “Labyrint” voor soloaltviool, dat hij aan me opdroeg. Inmiddels bespeel ik een oud Italiaans instrument, en zo is de cirkel rond! Met veel plezier combineer ik het werk van deze twee componisten in één gevarieerd programma met muziek uit alle windstreken, om dat uit te voeren met en voor muzikale vrienden.”

29 augustus 2020, 11.00-15.00u
Open Dag Nieuwe Muziekschool Alphen, Alphen aan den Rijn
Aanmelden via https://nieuwemuziekschoolalphen.nl/zaterdag-29-augustus-2020-opendag/ voor een van de vier tijdsblokken (11.00-12.00u, 12.00-13.00u, 13.00-14.00u, 14.00-15.00u)

23 juli 2020, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
Wales, locatie n.t.b. (Engeland)
Elgar: Serenade voor Strijkers; Mozart: Vioolconcert in D KV 218; Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Mozart: Symfonie No. 29 KV 201
Met European Union Chamber Orchestra en Tasmin Little o.l.v. n.t.b.

21 juli 2020, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
King’s Lynn Festival, Kings Lynn (Engeland)
Elgar: Serenade voor Strijkers; Mozart: Vioolconcert in G KV 216; Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Mozart: Symfonie No. 29 KV 201
Met European Union Chamber Orchestra en Hans-Peter Hofmann

19 juli 2020, tijd n.t.b. – afgelast wegens coronamaatregelen
King’s Lynn Festival, Kings Lynn (Engeland)
Vivaldi: Concert voor twee trompetten en strijkorkest; Mozart: Divertimento; Stanley: Trumpet Voluntary; Haydn: Nelson Mass (viool)
Met European Union Chamber Orchestra

16 juli 2020, 19.30-20.30u
Nieuwe Kerk, Delft
Bach: Allabreve D-dur BWV 589; Bach: Sonate in c BWV 1017 Largo, Allegro; Homilius: Schmücke dich, o liebe Seele; Hilf, Herr Jesu, lass gelingen; Schravesande: Elegie op. 5; Martien de Vos: improvisatie; Fauré: Sicilienne (uit Pelléas et Melisande); Bach: Toccata, Adagio und Fuge BWV 564
Met Bas de Vroome (stukken voor orgel/viool) en Martien de Vos (orgel)

16 mei 2020, 11.30-15.00u – verplaatst wegens coronamaatregelen
Open Dag Nieuwe Muziekschool Alphen, Alphen aan den Rijn

10 mei 2020, 16.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Geertekerk, Utrecht
Händel: twee orgelconcerten, Händel: As pants the Hart; Vivaldi: Magnificat
Met kamerkoor Geertekerk en strijkkwartet o.l.v. Maarten van der Bijl

5 mei 2020, 20.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Bevrijdingsprogramma
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

25 april 2020, 20.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Ballroom, Casino Maltese, Valletta (Malta)
Beethoven: Vioolconcert; Beethoven: Symfonie No. 4 (viool)
Met European Union Chamber Orchestra en Tasmin Little o.l.v. Dimitri Scarlato

18 april 2020, 20.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Zeughaus, Neuss (Duitsland)
Ginastera: Concerto per Archi op. 33; Piazzolla: Tangazo; Tres Minutos; Bach: Dubbelconcert in d klein BWV 1043; Piazzolla: Adiós Nonino, La Camorra I, Homenaje a Cordoba, Soledad, Fugata, Tangata (bewerkingen door Christian Gerber)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein en Isabelle van Keulen Ensemble o.l.v. Isabelle van Keulen
CD-opname Deutschlandfunk

11 april 2020, 15.30u – afgelast wegens coronamaatregelen
De Duif, Amsterdam
Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze
N.B. Wegens omstandigheden wordt Johan Rooze vervangen door Anthony Scheffer

5 april 2020, 15.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
O.L.V.-Kerk Bilthoven
Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze
N.B. Wegens omstandigheden wordt Johan Rooze vervangen door Anthony Scheffer

4 april 2020, 15.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Grote Kerk, Hilversum
Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze
N.B. Wegens omstandigheden wordt Johan Rooze vervangen door Anthony Scheffer

21 maart 2020 – afgelast wegens coronamaatregelen
Ahoy, Rotterdam
Bach: Matthäus Passion (“Matthäus aan de Maas”) ~ tv-opname door EO
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

14 maart 2020, 19.00u – afgelast wegens coronamaatregelen
Nieuwe Kerk, Den Haag
Bach: Matthäus Passion (415 Hz) (altviool)
Met DKO Baroque o.l.v. Silvère van Lieshout

12 maart 2020, 20.15u – livestream wegens coronamaatregelen
Jurriaanse Zaal, de Doelen Rotterdam
Ketting: Quodlibet; Stravinsky/Bach: Prelude in B; Stravinsky: Double Canon; Knussen: Upon one note; Knussen: Reflections; Feldman: De Kooning; Schönberger: Gezien Hercules Segers (wereldpremière) (altviool)
Met DoelenEnsemble o.l.v. Arie van Beek

7 maart 2020, middag
Bethelkerk, Den Haag
Bach: Matthäus Passion (415 Hz), educatie basisscholen (altviool)
Met DKO Baroque o.l.v. Silvère van Lieshout

8 februari 2020, 19.30u
Oude Jeroenskerk, Noordwijk-Binnen
Met Jigdaljahu (altviool)

1 februari 2020, 19.30u
St. George’s Hall, Bradford (Engeland)
Holst: St Paul’s Suite; Mozart: Pianoconcert K. 271 “Jeunehomme”(Lauren Zhang); Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

31 januari 2020, 19.30u
Corn Exchange, Cambridge (Engeland)
Marcello: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Mozart: Cassation K.63 in G; Glazunov: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

30 januari 2020, 19.30u
St. Davids Hall, Cardiff (Engeland)
Holst: St Paul’s Suite; Mozart: Hoornconcert No. 4 K.495 (Ben Goldscheider); Mozart: Rondo voor Hoorn; Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

29 januari 2020, 19.30u
Town Hall, Reading (Engeland)
Holst: St Paul’s Suite; Mozart: Hoornconcert No. 4 K.495 (Ben Goldscheider); Mozart: Rondo voor Hoorn; nieuw werk; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

28 januari 2020, 19.30u
Octagon Theatre, Yeovil (Engeland)
Marcello: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Mozart: Cassation K.63 in G; Glazunov: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Tsjaikovsky: Elegie voor strijkers; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

27 januari 2020, 19.30u
Royal Northern College of Music, Manchester (Engeland)
Mozart: Cassation K.63 in G; Mozart: Pianoconcert K. 271 “Jeunehomme”(Lauren Zhang); Holst: St Paul’s Suite; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

26 januari 2020, 15.00u
Subscription Rooms, Stroud (Engeland)
Marcello: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Mozart: Cassation K.63 in G; Glazunov: Saxofoonconcert (Jess Gillam); Dani Howard: nieuw werk; Haydn: Symfonie No. 49 in f klein “Passione” (viool)
Met European Union Chamber Orchestra o.l.v. Eva Stegeman

11 januari 2020, 20.00u
Nieuwe Kerk, Delft
CD-presentatie STH Records (viool)
Met Bas de Vroome, Karin Timmerman, Adriaan Hoek, Federico Altare
Organisatie: STH Records/Jaco van Houselt, Aad van der Waal, Kees van den Heuvel, Matthijs Tichem, Mariëtte de Groen, Joke Zoutendijk, Peter Rodenburg, Herma Ardesch

 

2019

23 december 2019, 20.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Repertoire: Ian/Jan Mulder (viool)
Met Ian/Jan Mulder e.a.

21 december 2019, 19.30u
Grote Kerk, Schiedam
Met Jigdaljahu (altviool)

20 december 2019, 20.15u
Jurriaanse Zaal de Doelen, Rotterdam
“Nieuw Geneco”
Repertoire: vrouwelijke componisten (altviool)
Met DoelenEnsemble

15 december 2019, 15.30u
De Ark, Reeuwijk
Vivaldi: l’Inverno (soloviool); Biber: Battalia; W.F. Bach:  Adagio en Fuga in d klein; Fasch: Concerto in Bes; Händel: Io di Roma; Lascia, ch’io pianga; Siroe, Re di Persia; Orlando; Ombra mai fù (invalconcertmeester/soloviool)
Met GouweHart Orkest o.l.v. Jacques van der Meer

14 december 2019, 19.45u
Grote Kerk, Oudewater
Saint-Saëns: Oratorio de Noël; Van der Linden: Magnificat; n.t.b. (viool)
Met Ars Musica o.l.v. Patrick van der Linden

24 november 2019, 15.00u
De Duif, Amsterdam
Händel: Dominus Dixit; J.S. Bach: Cantate 54, “Widerstehe doch der Sünde”; J.S. Bach: Cantate 140, “Wachet auf, ruft uns die Stimme” (solo/concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

23 november 2019, 20.00u
O.L.V.-kerk, Bilthoven
Händel: Dominus Dixit; J.S. Bach: Cantate 54, “Widerstehe doch der Sünde”; J.S. Bach: Cantate 140, “Wachet auf, ruft uns die Stimme” (solo/concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

22 november 2019, 20.00u
Grote Kerk Maasland
Vivaldi: Gloria; Diabelli: Pastorale Mis in F; Mozart: Requiem (altviool)
Met Dordrechts Kamerorkest o.l.v. Hans Cok

17 november 2019, 20.15u
Grote Zaal De Doelen, Rotterdam, Red Sofa serie
Frozen Ritual
Peter-Jan Wagemans: The Night Dancer, Figures Landscape, Frozen Ritual, The Long Road; Jose Luis Valdivia: Chimera (altviool)
Met DoelenEnsemble
https://doelenensemble.nl/ concerts/
Met CD-opname door Cybele Records Düsseldorf

25 oktober 2019, 20.00u
Heerde (altviool)
Met Robert Cekov e.a.

19 oktober 2019, 20.15u
Amstelkerk, Amsterdam
Mozart: Maurerische Trauermusik; Tsjaikovsky: Rococovariaties; Beethoven: Symfonie No. 7 ((dirigerend) concertmeester)
Met ABG Kamerorkest o.l.v. Gijs Kramers, en Alexander Warenberg, cello

10 september 2019 – besloten
CD-opname, Nieuwe Kerk Delft
J.S. Bach: Sonate in G, BWV 1019, deel 1; Rheinberger: Adagio en Fuga (viool)
Met Bas de Vroome, orgel

2 september 2019, 10.30u
St. Aegtenkapel, Amersfoort (altviool)
Koffieconcert

29 augustus 2019, 20.00u
Nieuwe Kerk, Delft
J.S. Bach: Orkestsuite No. 2 in b, BWV 1067; Bach: Prelude uit Cellosuite No. 2 in d, BWV 1008; Vivaldi: Concert in D op. 10/3, RV 428 “Il Gardellino”; Händel: Hallensersonate No. 3 in b, HWV 376; J.S. Bach: Brandenburgs Concert No. 5 in D, BWV 1050 (altviool)
Met Bas de Vroome en Aperto Ensemble

10 augustus 2019, 14.30u
Grote Kerk, IJsselstein
Orgelwerken; Corelli: Sonate in F op. 5 no. 4; J.S. Bach: Sonate in C BWV 1017; Schravesande: Elegie (viool)
Met Bas de Vroome, orgel

9 augustus 2019, 20.00u
Sionskerk, Terschuur
Orgelwerken; Corelli: Sonate in F op. 5 no. 4; J.S. Bach: Sonate in c BWV 1017; Schravesande: Elegie (viool)
Met Bas de Vroome, orgel

28 juli 2019, 16.00u
St. Bavokerk, Nuth
Sweelinck: Est-ce Mars; Corelli: Sonate in F op. 5 no. 4; Haydn: Acht Flötenuhrstücke; J.S. Bach: Sonate in C BWV 1017; Vivaldi: Concert in d op. 3 no. 11 RV 565 (viool)
Met Bas de Vroome, klavecimbel
www.stichting-sol.nl/ agenda/

7 juli 2019, 17.00u
Fürstensaal, Schloss Ahaus, Ahaus (Duitsland)
C.Ph.E. Bach: Symfonie in e Wq 177; Haydn: Celloconcert No. 1 in C; Webern: Langsamer Satz; Grieg: Suite “Aus Holbergs Zeit” op. 40
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Marc Coppey
Cello: Paul Böhme

2 juli 2019, 18.30u
Aula, Nieuwe Muziekschool Alphen
Voorspeelavond door viool- en altvioolleerlingen

30 juni 2019, 17.00u
Barokkirche St. Franziskus, Vreden-Zwillbrock (Duitsland)
Schubert: Ouverture voor strijkkwintet in c; Vaughain Williams: Concert voor viool en strijkorkest in d “Concerto Accademico”; Schreker: Intermezzo op. 8; Mozart: Presto uit KV 138 (eerste viool)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Andres Mehne
Viool: Judith Stapf

23 juni 2019, 15.15u
NedPhO-Koepel, Amsterdam
Koechlin: Chant Funèbre à la Memoire des jeunes Femmes défuntes op. 37; Brahms: Warum ist das Licht gegeben dem Mühseligen; Poulenc: Stabat Mater (concertmeester)
Met ABG Kamerorkest en Groot Concertkoor Amsterdam o.l.v. Enrique López-Cortón

22 juni 2019, 20.15u
Dominicuskerk, Amsterdam
Koechlin: Chant Funèbre à la Memoire des jeunes Femmes défuntes op. 37; Brahms: Warum ist das Licht gegeben dem Mühseligen; Poulenc: Stabat Mater (concertmeester)
Met ABG Kamerorkest en Groot Concertkoor Amsterdam o.l.v. Enrique López-Cortón

7 juni 2019, 19.00u – besloten diner ter gelegenheid van viering 250 jaar Bataafsch Genootschap der Proefondervindelijke Wijsbegeerte
Grote Zaal WTC, Rotterdam
Bach: Sonate in G, BWV 1019, deel 1 (viool)
Met Bas de Vroome, klavecimbel

19 mei 2019, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
20.45u herhaling koordelen, Stadspodium Rotterdam
Bach: Mis in A, BWV 234 (viool)
Met Laurensorkest/Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

4 mei 2019, 21.00u
Oude Kerk, Zeist
Brahms: Requiem (altviool)
Met Robert Cekov, leden van het Balletorkest en Lobet den Herrn o.l.v. Wouter Harbers

3 mei 2019, 20.00u
Dorpskerk, Bodegraven
Brahms: Requiem (altviool)
Met Robert Cekov, leden van het Balletorkest en Lobet den Herrn o.l.v. Wouter Harbers

22 april 2019, 15.00u
Kunst- und Kulturhaus Schüller, Schüller (Duitsland)
Vivaldi: Dubbelconcert voor twee violen; Vivaldi: Vier Jaargetijden; Bach: Dubbelconcert voor twee violen (altviool)
Met Marlene Hemmer (viool), Danilo Novakovic (viool), Robert Cekov (viool), Florin Negreanu (viool), Magrita Rondeel (cello)

20 april 2019, 15.30u
De Duif, Amsterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

16 april 2019, 19.30u
Hervormde Kerk, Bleskensgraaf
J.S. Bach: Kinder-Matthäus Passion (viool)
Met MuziekCentrum Forte o.l.v. Lieke Loosjes

14 april 2019, 10.30-16.10u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Matthäus Passion (viool)
Met Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

13 april 2019, 20.00u
Adventskerk, Alphen aan den Rijn
J.S. Bach: Matthäus Passion (altviool)
Met St. de Muziekfabriek o.l.v. Gerhart Drijvers

7 april 2019, 15.00u
O.L.V.-Kerk, Bilthoven
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

6 april 2019, 19.00u
Grote Kerk, Hilversum
J.S. Bach: Matthäus Passion (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

2 maart 2019, 19.30u
Wilhelminakerk, Dordrecht
J.S. Bach: Matthäus Passion (altviool)
Met Dordrechts Kamerorkest o.l.v. Rien van der Zouwen

8 februari 2019, 20.15u
Jurriaanse Zaal, de Doelen, Rotterdam
Jukebox (altviool)
Met DoelenEnsemble o.l.v. Maarten van Veen

10 januari 2019, 20.00u
Zeughaus, Neuss
W.A. Mozart: Divertimento voor strijkers KV 136
W. A. Mozart: Vioolconcert No. 3 in G KV 217
A. Schnittke: Moz-Art voor twee violen
L. van Beethoven: Vioolsonate No. 9 in A op. 47 “Kreutzer” (bew. Richard Tognetti) (viool 2)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Carolin Widmann

6 januari 2019, 11.00u
Stadthalle, Neuss (Duitsland)
Nieuwjaarsconcert: Walsen van J. Strauss; Dvořák: Symfonie No. 95 in e, “Uit de Nieuwe Wereld” (viool 1)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Radoslaw Szulc

5 januari 2019, 19.00u – besloten 
Sparkassenforum, Neuss (Duitsland)
Nieuwjaarsconcert: Walsen van J. Strauss; Dvořák: Symfonie No. 95 in e, “Uit de Nieuwe Wereld” (viool 1)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Radoslaw Szulc

2018

24 december, 20.00u
Grote Zaal De Doelen, Rotterdam
Programma: Ian Mulder
Met Amsterdam Festival Orchestra o.l.v. Ian Mulder

20 december 2018, 16.30u – besloten 
Heemstede
Via Evenses
Met Laura Rafecas en Cèlia Torres Ruiz

16 december 2018, 15.15u
De Duif, Amsterdam
J.S. Bach: Cantates No. 1, 2, 5 en 6 uit Weinachtsoratorium (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

15 december 2018, 20.00u
O.L.V.-Kerk, Bilthoven
J.S. Bach: Cantates No. 1, 2, 5 en 6 uit Weinachtsoratorium (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

1 december 2018, 19.00u
Rehobothkerk, Krimpen aan den IJssel
Programma: geestelijk
Met Bach Quartet o.l.v. Robert Cekov

24 november 2018, 19.00u
St. Stephanuskerk, Hasselt
Programma: geestelijk
Met Bach Quartet

23 november 2018, 20.00u
Koningkerk, Voorburg
Mendelssohn: Elias (aanvoerder alt)
Met Dordts KamerOrkest en VOV Voorburg o.l.v. Rob Kaptein

18 november 2018, 18.00u
Zeughaus, Neuss (Duitsland)
Beethoven: Strijkkwartet in f op. 95 “Quartetto Serioso” (bew. H. Kraggerud)
Svendsen: Romanze in G op. 26
Carl Gustav Sparre Olsen: Six Old Village Songs from Lom
Henning Kraggerud: Postludes 10,17 en 19 uit Vioolconcert Equinox
Grieg: Strijkkwartet No. 1 in g op. 27 (bew. Richard Tognetti) (viool 2)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Henning Kraggerud

18 november 2018, 10.30u: openbare repetitie (voor mensen met dementie)
Zeughaus, Neuss (Duitsland)
Beethoven: Strijkkwartet in f op. 95 “Quartetto Serioso” (bew. H. Kraggerud)
Svendsen: Romanze in G op. 26
Carl Gustav Sparre Olsen: Six Old Village Songs from Lom
Henning Kraggerud: Postludes 10,17 en 19 uit Vioolconcert Equinox
Grieg: Strijkkwartet No. 1 in g op. 27 (bew. Richard Tognetti) (viool 2)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss am Rhein o.l.v. Henning Kraggerud

4 november 2018, 15.00u
Petrus Donderskerk, Tilburg
Haydn: Theresienmesse; Van Baest: Caeciliacantate Muze van ons Hart (viool 1)
Met Appassionata Consort en Cantiqua o.l.v. Arjan van Baest

21 oktober 2018, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
Bach: Cantate BWV 115 “Mache dich, mein Geist, bereit” (viool 1)
Met Laurenscantorij en Laurensorkest o.l.v. Wiecher Mandemaker

6 oktober 2018, 20.00u
NedPho-Koepel, Amsterdam
Beethoven: Symfonie No. 9 (concertmeester)
Met ABG Kamerorkest o.l.v. Jurjen Hempel en Toonkunstkoor Amsterdam o.l.v. Boudewijn Jansen

5 oktober 2018, 20.00u
NedPho-Koepel, Amsterdam
Beethoven: Symfonie No. 9 (concertmeester)
Met ABG Kamerorkest o.l.v. Jurjen Hempel en Toonkunstkoor Amsterdam o.l.v. Boudewijn Jansen

28 september 2018, 20.30u
Cultural Center and Congress André Grosjean, Aix-les-Bains (Frankrijk)
Grieg: Holberg Suite op. 40; Grieg: Pianoconcert in a op. 16; Beethoven: Symfonie No. 2 (viool 1)
Met Deutsche Kammerakademie Neuss o.l.v. Min Chung
Piano: Philippe Cassard

16 september 2018, 19.00u
Laurenskerk, Rotterdam
J.S. Bach: Liebster Gott, wenn werd ich sterben, BWV 8 Erste Fassung (n.t.b.)
Met Laurensorkest en Laurenscantorij o.l.v. Wiecher Mandemaker

8 september 2018, 14.00u
St. Nicolaaskerk, Brouwershaven (Open Monumentendag)
Programma: J. S. Bach: Air uit Orkestsuite No. 3 // A. Borodin: Notturno uit Strijkkwartet No. 2 // J. Pachelbel: Canon // G. Puccini: Chrisantemi // W.A. Mozart: Divertimento KV 136 (altviool)
Met Strijkkwartet van het Dordrechts Kamerorkest
http://www.muziekmonumentaal.nl/programma

8 september 2018, 12.30u
Slot Haamstede, Burgh-Haamstede (Open Monumentendag)
Programma: J. S. Bach: Air uit Orkestsuite No. 3 // A. Borodin: Notturno uit Strijkkwartet No. 2 // J. Pachelbel: Canon // G. Puccini: Chrisantemi // W.A. Mozart: Divertimento KV 136 (altviool)
Met Strijkkwartet van het Dordrechts Kamerorkest
http://www.muziekmonumentaal.nl/programma

8 september 2018, 11.00u
Lutherse Kerk, Zierikzee (Open Monumentendag)
Programma: J. S. Bach: Air uit Orkestsuite No. 3 // A. Borodin: Notturno uit Strijkkwartet No. 2 // J. Pachelbel: Canon // G. Puccini: Chrisantemi // W.A. Mozart: Divertimento KV 136 (altviool)
Met Strijkkwartet van het Dordrechts Kamerorkest
http://www.muziekmonumentaal.nl/programma

26 juli 2018, 20.00u
Oude Kerk, Delft
J.S. Bach: Sonate No. 5 in f BWV 1018 voor viool en obligaat klavecimbel; Preludio – LoureGigue uit Partita No. 3 in E BWV 1006 voor soloviool; koraalbewerkingen; Sonate No. 1 in b BWV 1014 voor viool en obligaat klavecimbel (viool)
Met Bas de Vroome, orgel

22 juni 2018, 19.30u
Groenmarkt 7, Gorinchem
Programma: geestelijk repertoire (altviool)
Met Bach Quartet en Jongerenkoor Loïs o.l.v Peter Wildeman

14 juni 2018, 19.15u
Nieuwe Muziekschool Alphen, Burgemeester Visserpark 30, Alphen aan den Rijn
Voorspeelavond door viool- en altvioolleerlingen Marijke

9 juni 2018, 19.30u
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leerlingenconcert Nieuwe Muziekschool Alphen

8 juni 2018, 20.00u – besloten
Catharinakapel, Harderwijk
Programma: diverse korte stukken (altviool)
Met Bach Quartet

1 juni 2018, 20.15u
Theater FIGI, Zeist
Programma: “Muzikale Wereldreis”
Met Wouter Harbers en Bach Quartet (tweede viool)

26 mei 2018, 19.30u
Grote Kerk, Dordrecht
Programma: geestelijk repertoire (altviool)
Met Bach Quartet en Het Hollands Jongerenkoor 9 o.l.v. Peter Wildeman

22 april 2018, 18.30u
Adventskerk, Alphen aan den Rijn
Bach: Cantate BWV 169 “Gott soll allein mein Herze haben” (viool)
Met Alphens BachOrkest o.l.v. Simon Stelling

13 april 2018, 20.00u
Bovenkerk, Kampen
Programma: geestelijk repertoire (plaatsvervangend concertmeester)
Met Ars Musica en De Lofzang Heerde o.l.v. Jacob Schenk

8 april 2018, 15.00u
Majellakapel, Bussum
Boccherini: Fluitkwartet op. 5 no. 1; Mozart: Fluitkwartet in C KV 285b (altviool)
Met Rhenus Ensemble

31 maart 2018, 15.30u
De Duif, Amsterdam
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest I, solo’s orkest I en II)
Met DUDOK Ensemble o.l.v. Johan Rooze

29 maart 2018, 19.30u
Havenkerk, Alblasserdam
Programma: geestelijk repertoire (altviool)
Met Bach Quartet

25 maart 2018, 15.00u
Onze Lieve Vrouwekerk, Bilthoven
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest I, solo’s orkest I en II)
Met DUDOK Ensemble o.l.v. Johan Rooze

24 maart 2018, 19.00u
Grote Kerk, Hilversum
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest I, solo’s orkest I en II)
Met DUDOK Ensemble o.l.v. Johan Rooze

24 maart 2018, 14.30u
Jurriaanse Zaal De Doelen, Rotterdam
Tonny Eyk: Romance en France; Variations on a Theme (altviool)
Met DoelenEnsemble en Fancy Fiddlers
https://www.dedoelen.nl/agenda/13432/DoelenEnsemble_Fancy_Fiddlers/Red_Sofa_Tien_Jaar_/

3 maart 2018, 20.00u
Wilhelminakerk, Dordrecht
Händel: delen uit Messiah, Jenkins: The Armed Man (aanvoerder altviool)
Met Dordts KamerOrkest o.l.v. Ries van der Zouwen

27 februari 2018 – besloten
CD-opname Zeist (altviool)
Met Bach Quartet en Wouter Harbers

23 februari 2018, 14.30u
Codarts, Rotterdam
Begeleiding eindexamen (altviool)

17 februari 2018, 20.00u
Broedergemeente, Zeist
Valentijnsconcert (altviool)
Met strijkkwartet Romance o.l.v. Robert Cekov

11 februari 2018, 15.00u
Rusthof, Leusden
Corelli: Sonate in F op. 5 nr. 10; Bach: Sonate in G BWV 1019; Ligeti: Altvioolsonate delen 1 en 2; Rheinberger: Adagio en Fuga op. 150/6 (viool, altviool), orgelsolo’s
Met Bas de Vroome, orgel

2 februari 2018, 22.30u
VondelCS, Amsterdam
Live-uitzending Opium Radio 4
Fragmenten uit Chopin: Eerste Pianoconcert (tweede viool)
Met Wouter Harbers, piano, en Bach Quartet

18 januari 2018, 20.15u
TivoliVredenburg, Utrecht
Ligeti: Celloconcert, Vioolconcert, Pianoconcert (viool)
Met Insomnio o.l.v. Ulrich Pöhl
https://www.tivolivredenburg .nl/agenda/insomnio-ligeti-18-01-2018/

7 januari 2018, 15.00u
Stadstheater, Zoetermeer
Nieuwjaarsprogramma met o.m. Tsjaikovsky, Ravel, Gershwin, Spinvis (altviool)
Met Ebony Ensemble o.l.v. Michel Havenith
http://ebony-ensemble.nl /concerten-actueel/
https://stadstheater.nl/s55339/Ebony_Ensemble_Huisgezelschap_Stadstheater_Nieuwjaarsconcert

2017

22 december 2017, 20.00u
Johanneskerk, Heerde
Kerstprogramma (viool)
Met ensemble van Balletorkest/Robert Cekov en De Lofzang Heerde o.l.v. Jacob Schenk

17 december 2017, 15.00u
Driekoningenkerk, Noordgouwe
Kerstprogramma (altviool)
Met Dordts KamerOrkest

16 december 2017, 20.00u
Agneskerk, Den Haag
Vasks: Pater noster; Hovhaness: Magnificat; Händel: Messiah (altviool)
Met Dordts KamerOrkest en Cantamus Alati o.l.v. Kees van der Linden

2 december 2017, 20.00u
Dorpskerk, Bodegraven
Händel: Messiah (altviool)
Met Bach Quartet (Robert Cekov, Bert van den Hoek, Marijke Schaap en Csaba Erdös) en Lobet den Herrn o.l.v. Wouter Harbers

26 november 2017, 18.30u
Adventskerk, Alphen aan den Rijn
Bach: Cantate Ich habe Genug, BWV 82 (viool)
Met Aphens BachOrkest o.l.v. Simon Stelling

26 november 2017, 15.30u
UCK Torenzaal, Utrecht
Bach: Cantate Am Abend aber desselbigen Sabbats BWV 42, deel 1; Cantate Wachet auf, Ruft uns die Stimme BWV 140, deel 1 (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble o.l.v. Edward Caswell

24 november 2017, 20.00u
Koningskerk, Voorburg
Zelenka: Magnificat; Vivaldi: Gloria; Händel: delen uit Messiah (altviool)
Met Dordts Kamerorkest en Voorburgse OratoriumVereniging o.l.v. Rob Kaptein
http://www.dordtskamerorkest.nl /wordpress/welkom/concertagenda/

18 november 2017, 20.00u
Broedergemeente, Zeist
Händel: Messiah (altviool)
Met Bach Quartet (Robert Cekov, Bert van den Hoek, Marijke Schaap en Csaba Erdös) en Lobet den Herrn o.l.v. Wouter Harbers

11 november 2017, 20.00u
Concertzaal Theaters Tilburg
Haydn: Die Schöpfung (altviool)
Met Dordts KamerOrkest, Hasselts Gemengd Kapelle Koor en Cantiqua Concert o.l.v. Arjan van Baest
http://www.dordtskamerorkest.nl /wordpress/welkom/concertagenda/

4 november 2017, 20.00u
Grote of Sint Janskerk, Schiedam
Mozart: Requiem (altviool)
Met Dordts KamerOrkest en Toonkunstkoor Schiedam o.l.v. Willem Blonk
http://www.dordtskamerorkest.nl /wordpress/welkom/concertagenda/

28 oktober 2017, 19.30u
Grote Kerk, Dordrecht
Stolk: Reformationskantate; Maunder: Penitence, Pardon and Peace (viool)
Met Ars Musica o.l.v. André van Vliet

23 oktober 2017 – besloten
Strawinsky: Vioolconcert in D (invalsolist)
Met Krashna Musica o.l.v. Daan Admiraal

21 oktober 2017, 20.00u
Gereformeerde Kerk, Gouda
Manneke: Sonata da Chiesa; Vivaldi: Concerto in a RV 522 (deel 2); Bach: Vioolsonate in G BWV 1019; Rheinberger: Adagio & Fuga op. 150/6 (viool)
Met Bas de Vroome, orgel
https://gergemgouda.nl/muziek/orgelconcerten
https://welkomingouda.nl/evenementen/orgel–en-vioolconcert-bas-de-vroome-en-marijke-schaap

15 oktober 2017, 15.00u
Kleine Zaal Stadstheater, Zoetermeer
Brahms, Wagner, Debussy (altviool)
Met Ebony Ensemble o.l.v. Michel Havenith
http:// ebony-ensemble.nl/concerten-actueel/

8 oktober 2017, 20.15u
Dominicuskerk, Amsterdam
Brahms: Dubbelconcert voor viool en cello, Beethoven Symfonie 8 (concertmeester)
Met Amsterdams BarokGezelschap o.l.v. Gijs Kramers; Tjeerd Top (viool), Tatjana Vassiljeva (cello)

10 september 2017, 15.00u
Pelgrimvaderskerk, Rotterdam
Corelli: Sonate op. 5 nr. 8 in e, Rheinberger: Adagio en Fuga (viool)
Met Gerard van der Zijden, orgel
http://www.rotterdamorgelstad.nl /?p=11110

26 augustus 2017, 21.15u
Cultura Nova Festival, Maankwartier, Heerlen
Schönberg: Pierrot Lunaire (viool, altviool)
Met Intercontinental Ensemble en Ekaterina Levental
http://cultura-nova.nl/artiest/488/ekaterina-levental–chris-koolmees.html
https://www.plt.nl/programma/ekaterina-levental-chris-koolmees-pierrot-lunaire/26-08-2017-21-15

20 augustus 2017, 18.00u
Dag van de Romantische Muziek, Euromastpark, Rotterdam
Adams: Road Movies, deel 1 (viool)
Met DoelenEnsemble/Maarten van Veen, piano

31 juli 2017 – besloten
Den Bosch
Huwelijksbegeleiding

1 juli 2017, 16.00u
Adventskerk, Alphen aan den Rijn
Corelli: Sonate op. 5 nr. 8 in e (viool)
Met Simon Stelling, orgel

16 juni 2017, 12.00u, 14.00u, 16.00u
Kerkplein/Amadeiroplein, Den Bosch
Mozart/Tsjaikovsky/Brahms/Schubert/Schumann/Rossini/Haydn (altviool)
Met orkest De Klankkast o.l.v. Johan Olof

21 mei 2017, 15.00u
Dominicuskerk, Amsterdam
Mozart: Symfonie 40, Mendelssohn: Aria “Infelice”, Haydn Symfonie 103 “Paukenwirbel” (concertmeester)
Met Amsterdams BarokGezelschap o.l.v. Ivo Meinen

14 mei 2017, 11.00u
Keukenhof, Lisse
Milhaud: Suite voor viool/klarinet/piano, Adams: Road Movies deel 1, Pärt Spiegel im Spiegel (alles viool), Gershwin: The Man I Love (altviool)
Met DoelenEnsemble: Anne Veinberg (piano) en Lars Wouters van den Oudenweijer (klarinet)

13 mei 2017, 15.00u
Pro Rege, Rotterdam
Leo Smit: Trio voor klarinet/altviool/piano (altviool)
Met DoelenEnsemble: Maarten van Veen (piano) en Lars Wouters van den Oudenweijer (klarinet)

15 april 2017, 15.30u
De Duif, Amsterdam
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest twee)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

13 april 2017, 19.30u
Adventskerk, Alphen a/d/ Rijn
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest twee)
Met Stichting De Muziekfabriek o.l.v. Gerhart Drijvers

12 april 2017, 19.30u
Ontmoetingskerk, Bodegraven
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest twee)
Met Stichting De Muziekfabriek o.l.v. Gerhart Drijvers

9 april 2017, 15.00u
O.L.V.-kerk, Bilthoven
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest twee)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

8 april 2017, 19.00u
Grote Kerk, Hilversum
Bach: Matthäus Passion (concertmeester orkest twee)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Johan Rooze

1 april 2017, 20.00u
Kapel Oude Kerk, Delft
Corelli: Sonate op. 5 nr. 8 in e (viool), Ligeti: Altvioolsonate deel 1 (altviool), Bach: Sonate in b BWV 1014 (viool)
Met Bas de Vroome (klavecimbel, orgel)

29 maart 2017, 20.00u
Goede Herderkerk, Schiebroek
Daan Manneke: Sonata da Chiesa (viool)
Met Matthijs Breukhoven

28 maart 2017, 15.00u
Goede Herderkerk, Schiebroek
Masterclass Daan Manneke: Sonata da Chiesa (viool)
Met Matthijs Breukhoven

26 maart 2017, 20.15u
Muziekcentrum van de Omroep, Hilversum
Brahms: Akademische Festouverture, Wieniawsky: Vioolconcert nr. 2, Berlioz: Symphonie Fantastique (concertmeester)
Met HET Orkest Amsterdam o.l.v. Jacob Slagter

25 maart 2017, 20.15u
Dominicuskerk, Amsterdam
Brahms: Akademische Festouverture, Wieniawsky: Vioolconcert nr. 2, Berlioz: Symphonie Fantastique (concertmeester)
Met HET Orkest Amsterdam o.l.v. Jacob Slagter

15 februari 2017, 9.15u, 10.45u
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Saint-Saëns: Carnaval des Animaux (eerste viool)
Met Nieuwe Muziekschool Alphen

13 februari 2017, 9.15u, 10.45u, 13.00u, 14.15u
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Saint-Saëns: Carnaval des Animaux (eerste viool)
Met Nieuwe Muziekschool Alphen

5 februari 2017, 14.00u
Theater De Meerse, Hoofddorp
Glass: Strijkkwartet nr. 2 “Company” (aanvoerder altviool)
Met Nederlands StrijkersGilde

20 januari 2017, 14.00u
Codarts: master eindexamen viool/altviool
Bach: Vioolconcert in E deel 1, Bartók: Solosonate deel 1, Prokofiev: Vioolconcert nr. 2 deel 1, Adams: Road Movies deel 1, Clarke: Altvioolsonate deel 1 en 2, Dohnányi: Serenade deel 1, 2 en 5
Met Laura Rafecas (viool), Ellen Sielcken (altviool), Eva Otero Picado (cello), Maarten van Veen (piano), Roderigo Robles de Medina (piano), Bas de Vroome (klavecimbel)

16 januari 2017, 19.00u
Open Podium, Codarts
Prokofiev: Vioolconcert nr. 2 deel 1; Clarke: Altvioolsonate deel 1 en 2
Met Roderigo Robles de Medina, piano

2016

11 december 2016, 15.00u
De Duif, Amsterdam
Bach: Hohe Messe (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

10 december 2016, 20.00u
O.L.V.-kerk, Bilthoven
Bach: Hohe Messe (concertmeester)
Met DUDOK Ensemble Hilversum o.l.v. Edward Caswell

20 november 2016, 18.30u
Adventskerk, Alphen aan den Rijn
Bach: Cantate 140 (viool)
Met Alphens BachOrkest o.l.v. Simon Stelling

12 november 2016, 20.00u
Ontmoetingskerk, Spijkenisse
Händel: Joshua (aanvoerder altviool)
Met Dordts KamerOrkest en Te Deum Laudaus o.l.v. Paul Jonkers

9 oktober 2016, 15.00u
Dominicuskerk, Amsterdam
Beethoven: Ouverture Coreolanus, Mendelssohn: Vioolconcert in e, Schubert: Symfonie nr. 3 (concertmeester)
Met Amsterdams BarokGezelschap o.l.v. Alexander Vakoulsky